x

2016/06 Tahtın Gerçek Sahibi / Sabahın Kızıl Güneşi

HIGH LIFE 2
2016/06 Tahtın Gerçek Sahibi / Sabahın Kızıl Güneşi
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

TAHTIN GERÇEK SAHİBİ – MICHELLE SMART

Tahta geçecek olan Agon Prensi Helios’un, Monte Cleure Prensesi ile evleneceği haberi halkın bildiği bir şeydi. Peki, prensin gizli sevgilisi olduğu krallığı sarsmayacak mıydı?

Haber kaynaklarına göre, Amy Green prensle yaşadığı ilişkisine son vermişti ve bu Helios’u çılgına çevirmişti. Herkesin çok iyi bildiği başka bir şey daha vardı: Helios’a kimse karşı gelemezdi! Prensin asil soydan gelen biriyle evlenmesi gerektiği kaçınılmazdı. O zaman Helios kraliyet şartlarını yerine mi getirecekti, yoksa tahtı bir kenara atıp sevgilisiyle mi evlenecekti?

 

SABAHIN KIZIL GÜNEŞİ – DANI COLLINS

Zengin, güçlü ve üstelik güzel karısıyla, Yunan deniz nakliyatının büyük patronu, Gideon Vozaras... Ama tüm dünya bilmiyordu ki, mükemmel yaşamı sadece görünen yüzüydü…

Acısını, yıllarca kusursuz gülümseyişinin arkasına gizleyen, ulaşılamaz varis Adara Vozaras… Evliliği, inkâr edilemeyen bir tutku gibi görünse de, uygun bir evlilikten öte değildi. Yoksa kırılma noktasına gelmiş miydi?

Geçmiş acımasız yaşamının, ona öğrettiği tek şey vardı: Ona ait olanı elinde tutabilmek için pislikle nasıl mücadele edeceğiydi…

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.