x

2016/06 De Angelis Alyansı / Maviliğin Ortasında

BESTSELLER
2016/06 De Angelis Alyansı / Maviliğin Ortasında
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

DE ANGELIS ALYANSI – CATHY WILLIAMS

 Milyarder Theo De Angelis hayatını kendi kurallarına göre sürdürüyordu. Ta ki ailesinin borçları onu güzel, tecrübesiz Alexa Caldini’yle evlenmek zorunda bırakana dek. Alexa hiç de onun hep birlikte olduğu sarışın süper modellere benzemiyordu.

 Alexa ise, babasının can düşmanının oğluyla evlenmekten hoşnut değildi, o da kendi kurallarını dayatmak niyetindeydi. Kesinlikle duygusal bir şey olmayacaktı, fiziksel yakınlaşma da zaten hiç yaşanmayacaktı! Ancak De Angelis alyansını takmak, Theo’ya karşı gerçekten besleyeceği hislerle başa çıkmaktan daha kolaydı. Alexa’nın kurallarının ömrü ne kadar olacaktı?

 

MAVİLİĞİN ORTASINDA – CATHY WILLIAMS

Milyarder iş adamı Daniel De Angelis’in planı basitti. Satın almayı planladığı yolcu gemisine kimliğini gizleyerek, sıradan bir turist gibi binecek, seyahati sırasında geminin eksik yönlerini gözlemleyecekti. Ancak işler planladığı gibi gitmemiş, geminin zaaflarını keşfetmek için çıktığı yolculuktan güzel resim öğretmeni Delilah Shaw’a duyduğu zaafla dönmüştü.

 İki haftalık ilişkileri geminin son limanına yanaşmasıyla birlikte sona erecekti. Ancak Delilah karaya ayak basarken gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalacaktı. Daniel ona kim olduğu konusunda yalan söylemişti ve Delilah karnında onun çocuğunu taşıyordu.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.