x

2016/06 Bebeğim / Aşk Fırtınası

DESIRE
2016/06 Bebeğim / Aşk Fırtınası
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

BEBEĞİM  –   MAUREEN CHILD

 Bebek haberi bir tuzak mıydı, yoksa sahiden patronu baba mı oluyordu?

Jenny Marshall, büyük bilgisayar oyunu imparatoru Mike Ryan ile tanıştığında, onun doğru adam olduğunu zannediyordu. Mike, onu; rakibinin yeğeni sanıp, casusluk için geldiğini düşündü! Jenny, yeni bir iş bulup, patronunun o olduğunu anladığı ana kadar, Mike’la işinin bittiğini sanıyordu.

Bu melek yüzlü çalışan, Mike’ın direnemeyeceği kadar çekiciydi ama Mike ona güvenmiyordu. Şimdi bebeğine hamile olduğunu söylüyordu. Jenny itinayla hazırlanmış bir kumar mı oynuyordu? Yoksa kalbini açabildiği takdirde gerçekten bebeğinin annesi mi olacaktı?

 

 AŞK FIRTINASI – MAUREEN CHILD

Bebek yoldaydı, suçlu fırtınaydı!

İnatçı inşaatçıyla kar fırtınasında mahsur kalmak, video oyun kralı Sean Ryan’ın iyi vakit geçirmek için düşündüğü en son şeydi. Öyleyse neden sürekli kendini Kate Wells’i ısıtmaya çalışırken buluyor ve bundan gerçekten hoşlanıyordu? Karlar eriyince; Sean, Kaliforniya’daki şirket merkezine döndü ve yaptığı kaçamağı ardında bıraktı.

Fakat Kate, bir ikilemle karşı karşıyaydı… Hamileydi. Bebek haberini tahammül edilemez patronuna nasıl söyleyecekti? Karşılaşacakları duygusal fırtına, onları bir araya getiren kar fırtınası yanında çocuk oyuncağı kalacaktı!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.