x

2016/06 Anlaşma Uğruna / Sırlar Yalanlar ve AŞk

HIGH LIFE 1
2016/06 Anlaşma Uğruna / Sırlar Yalanlar ve AŞk
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

ANLAŞMA UĞRUNA   - SHARON KENDRICK

Conall Devlin, nihai başarıya ulaşmasını sağlayacak her türlü anlaşmayı yapmaya hazır, acımasız bir adamdı. Bu yüzden de emlak portföyündeki eksik parçayı elde etmek için alışılmadık koşulları olan o sözleşmeyi kabul etmeye gönüllüydü… O koşul, müşterisinin şımarık kızını terbiye etmekti.

Amber Carter, görünüşte lüks içerisinde, uçarı bir hayat sürmektedir ama içten içe bu maddiyata dayalı dünyada kendini kaybolmuş ve yalnız hissetmektedir. Ta ki bir sabah yeni ev sahibi çıkagelene kadar... Her hareketinden mükemmellik okunan bu adam, Amber’i ya sokağa atacak ya da hayatı boyunca ilk kez bir işe girmeyi kabul ettirecektir.

 

SIRLAR YALANLAR VE AŞK  –  KIM LAURENCE

Çılgın bir kadın olarak algılanmasına rağmen, Lara Gray bakiredir, ama Roma’nın en muhteşem erkeği Raoul Di Vittorio ile yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden sonra, ayakları yerden kesilir ve içinde uyanan arzular genç kadını şaşkına çevirir. Güzel Lara’yı daha da şaşkına çeviren diğer şey ise; Raoul’un kendisine evlenme teklif etmesidir.

Raoul Di Vittorio, korkunç geçen ilk evliliğinden sonra, bir daha asla evlenmeyeceğini düşünürken, ölmek üzere olan büyükbabasının son arzusunu yerine getirmek amacıyla, tek gecelik bir ilişki yaşadığı muhteşem Lara Gray’le anlaşmalı bir evlilik yapmaya karar verir.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.