x

2016/05 Saflığın Gücü / Beyaz Atlı Kovboy / Zor Sevda

SPECIAL EDITION
2016/05 Saflığın Gücü / Beyaz Atlı Kovboy / Zor Sevda
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%73 İndirimli Fiyatı: 4,00 TL
Kazancınız:10,90 TL
Havale İle:3,96 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:4,00 TL
 

SAFLIĞIN GÜCÜ - DIANA PALMER    

Yakışıklı çiftlik sahibi, gözde bekâr Stuart York lafını esirgeyen bir adam değildi. Kız kardeşinin en yakın arkadaşı Ivy Conley bunu zor yoldan öğrenmişti... Jacobsville Çiftliği'nde geçen bir gecede Ivy, kendini Stuart'ın kollarında bulmuştu. Sonuçları ikisi için de çarpıcı olmuştu ve kızın kendisi için fazla geç olduğunu bilen Stuart, kalbini ona kapattı. Şimdi, yıllar sonra, Ivy artık küçük kız muamelesi görmemekte kararlıydı…

 BEYAZ ATLI KOVBOY – DIANA PALMER    

 Jared Cameron, Jacobsville, Texas'taki herkes için bir gizem... Ve hâlinden memnun. Ta ki sevimli kitap satıcısı Sara, mahremiyetini ihlal etmeye cüret edip ona hayat dersi verene kadar. Sara'nın cesaretinden büyülenen Jared, bu sıradan kasaba kızını baştan çıkarır, ancak çiçeği burnunda ilişkileri ilerledikçe Sara kendini Jared'ın entrikalarla dolu gizli dünyasının ortasında bulacaktır.

Bu beyaz atlı kovboy, artık hayatı ve kalbi için savaşmaya hazırlanmalıdır...

 ZOR SEVDA   – DIANA PALMER    

Cappie Drake eski sevgilisi tarafından fiziksel şiddete maruz kaldığından dolayı, belden aşağısı felçli ağabeyi eski asker Kell Drake ile yaşadığı yeri terk etmiş bir genç kadındır. Yeni iş yerindeki patronu veteriner Bentley Rydel aksi tavırları ile onda korku uyandırmaktadır. Bentley Rydel ise, geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden kadınlara güven duyamıyordur.Bu iki ruhen yaralı insanın birbirlerine bağlanmaları o kadar da kolay olmayacaktır.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.