x

2016/01 Tutsak Kalpler / Saklı Prens

STARS OF ROMANCE
2016/01 Tutsak Kalpler / Saklı Prens
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

TUTSAK KALPLER – LYNNE GRAHAM

Leah’ın milyarder Yunan iş adamı Nik Andreakis’le düzmece evliliğini artık bitirmek istiyordu ama Nik onunla aynı fikirde değildi. Leah onun bu sahte evliliği sürdürmek istemesine inanamıyordu. İnsan şantaj sonucunda evlenmek zorunda kaldığı birisinden neden ayrılmak istemezdi ki?

Leah evlendikleri geceyi yalnız geçirmiş ve bu, sonraki beş yıl boyunca değişmemişti. Şimdiyse kocasının neyin peşinde olduğunu anlamaya çalıştığı için gözüne uyku girmiyordu. Yıllardır o yokmuş gibi davranan kocası neden birdenbire onunla yakınlaşmaya çalışıyordu?

 

SAKLI PRENS  – JENNIFER FAYE

Zoe Sarris ayrılmalarından beri Veliaht Prens Demetrius Castanova’yı görmemişti. Dolayısıyla prens ona özel bir kurumun iç mimarlığı işini önerince şoke oldu.

Zoe kırık kalbini daha yeni onarmış, yaralarını daha yeni sarmıştı; yine her zamanki gibi yakışıklı ve çekici olan Demetrius’u yeniden görmek onun için büyük tehlikeydi.

Fakat prensle hâlen evli olduklarını öğrenmesi her şeyi değiştirdi. Özellikle de, Demetrius prensesini geri istediğini belli edince… tercihen Noel’de!

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.