x

2015/12 Bir Yılbaşı Masalı - Aşk Ve Bebek

HIGH LIFE 1
2015/12 Bir Yılbaşı Masalı - Aşk Ve Bebek
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

BİR YILBAŞI MASALI – SHARON KENDRICK

Milyarder Niccolo da Conti bir erkeğin isteyebileceği her şeye sahipti: Para, arabalar, başarılı bir iş imparatorluğu. Ama dayanılmaz çekicilikteki Alannah Collins’i yeniden görmek içindeki koru yeniden alevlendirmişti. Onu işe alacak, baştan çıkaracak ve sonrada istek listesindeki ismini sonsuza kadar silecekti.

Alannah, yakışıklı Sicilyalı ile bu kadar yakın çalışmasının tehlikesini biliyordu. Ama işini büyütmesine yardım edecek teklifi reddetmesi de aptallık olurdu. Ancak Niccolo’nun her fırsatta onu baştan çıkartmaya çalışması bütün savunma duvarlarını tehdit ediyordu. Sır olarak sakladığı gerçekleri açıklamadan onu durdurabilecek miydi?

 

AŞK VE BEBEK   – KATE HEWITT

“Hayır”…

Leo Marakaios’la çıkmak şeytanla dans etmek gibiydi. Margo Ferras onunla baş edebileceğini sanıyordu ama Leo ona evlenme teklif etmişti. Anlaşmalı bir evlilik olsa bile, Margo yürüyüp gitmenin zamanının geldiğini biliyordu.

“Evet!”

Margo; kalbini korumanın tek yolunun, Leo’nun sarsıcı öpücüklerinden ve maharetli ellerinden vazgeçmek olduğunun farkındaydı… Fakat hamile olduğunu anladı. Ve şimdi Marakaios Yatırım’ın lüks ofisinde, Leo’ya, hamile olduğunu ve onunla evlenmesini söylemek üzereydi!

diğinde onu affedebilecek miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.