x

2015/08 Gülümse Kaderine / Aynı Çatı Altında

DESIRE
2015/08 Gülümse Kaderine / Aynı Çatı Altında
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%71 İndirimli Fiyatı: 3,50 TL
Kazancınız:8,40 TL
Havale İle:3,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,50 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

GÜLÜMSE KADERİNE  –   BARBARA DUNLOP

Angelica Lassiter, babasının vasiyetnamesinin açıklanmasından sonra alevlenen kavgalar sonucunda, ayrıldığı nişanlısını şirketteki makamından indirerek, hak ettiği koltuğa oturmuş ve hakkı olan hisseleri de geri almıştı. Ancak kaderin garip bir cilvesi olarak, en sevdikleri arkadaşlarının düğünü sorunsuz gerçekleşebilsin diye, çok sevdiği eski nişanlısıyla, tekrar nişanlanmış gibi davranmak zorundaydılar.

Evan McCain, kader onları tekrar bir araya getirdiğinde, üzerine düşen role çok çabuk ısınmış ve öpücükleri giderek daha da gerçekçi olmaya başlamıştı. Ama acaba eski nişanlısına, eşi olması için ikinci bir şans verecek kadar güvenebilecek miydi?

 

AYNI ÇATI ALTINDA   –   JANICE MAYNARD

Çok zeki bir kız olan Mia, lise yıllarında gönlünü kaptırdığı Dylan’a çok yardım etmiş, sınavlarda başarılı olmasını sağlamıştı ama işsiz ve bekâr bir anne olarak birlikte büyüdükleri kasabaya döndüğünde, karşısında nasıl bir adam bulacağını bilmiyordu.

Dylan, Mia'yı karşısında görünce duyguları karmakarışık oldu ve yıllar öncesinden ona olan borcunu ödemek adına, onu ve bebeğini evine aldı.

Mia, yeni bir iş bulana kadar aynı çatı altında kalacaklardı.

Dylan, bebek Cora’yı çok sevmişti.

Annesini ise...

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.