x

2015/04 İntikam - Sadakat Yemini

SPECIAL EDITION
2015/04 İntikam - Sadakat Yemini
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%87 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:12,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL
 

FIFTH AVENUE

İNTİKAM   -  MAISEY YATES     

Austin Treffen, ayrıcalıklı bir dünyanın içine doğmuştu ancak bu parıltılı dünyanın kapıları, New York sosyetesini sarsacak kirli işlere açılıyordu ve bu dünyanın merkezinde de babası vardı. İnandığı her şey bir anda yerle bir olmuştu. Elinde babasına karşı hiçbir delil yokken, aile şerefi ve sevdiklerini zedelemeden, babasını mahvetmeyi nasıl başaracaktı?

Austin bu sorunun cevabını, Katy Michaels’la  derin tutkuları sınırsızca yaşadıkları bir gecenin sonunda buluverdi. Yaşadığı büyük acının yanı sıra tattığı bu baş döndürücü muhteşem zevk, Jason Treffen’in saltanatını nasıl sonlandıracağına dair mükemmel bir ipucu vermişti.

Şimdi, ya o çok istedikleri intikamı almayı başaracaklardı ya da sonsuza dek sürecek bir karanlığın içinde kaybolacaklardı.

 

Kapağa Yazılacak…

On yıl önce kâbus gibi bir gecede yaşananlar, Austin, Hunter ve Alex için her şeyi değiştirmişti ve şimdi hayatlarını mahveden adamdan intikamlarını almak için hepsi kendilerine düşen rolü oynayacaklardı.

 

SADAKAT YEMİNİ   - CAITLIN CREWS     

Paige Fielding, Giancarlo Alessi’nin hayatına tekrar girmesi için on yıl beklemişti.

 Giancarlo, Paige’in annesinin asistanı olarak çalıştığını öğrenince,  kendisine ihanet bu kadına karşı beslediği intikam duyguları alevlenmiş ve her türlü isteğine boyun eğmesini sağlamak için onu Toskana’ya götürmüştü.

 Ancak giderek ihtirasla, intikam arasındaki o ince çizgi silinmeye başlayıp, bir de Paige’in hamile olduğu anlaşılınca, Giancarlo kendini sorgulamak zorunda kalmıştı.

Gerçekten peşinde koştuğu şey intikam mıydı, Paige miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.