x

2015/03 New York'ta Bir İngiliz Kızı, Menüde Aşk Var

ROMANCE
2015/03 New York'ta Bir İngiliz Kızı, Menüde Aşk Var
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

NEW YORK'TA BİR İNGİLİZ KIZI – SCARLET WILSON

Ardında bıraktığı kâbus dolu bir yılın ardından Manhattan'ın parlak ışıkları, İngiliz kızı Carrie McKenzie'yi büyülüyordu. Empire State binasına bile tırmanmıştı ama yakışıklı komşusundan bir gülümseme koparamamıştı. Ancak kapısının eşiğinde bulduğu terkedilmiş bir bebek, onu bu adamın kapısına gitmeye mecbur etmişti.

Görevi korumak ve kollamak olan Dan, elbette ne yapacağını bilemez haldeki Carrie'e de yardım edecekti. İki kişi, bir kişiden daha iyiydi, öyle değil mi? Ancak işler beklendiği kadar kolay yürümeyecekti ve bunun tek nedeni Carrie'nin davetkâr kıvrımları değil, kucağındaki değerli emanete bakarken gözlerinde beliren acıydı.

 

SIRLARIN GÖLGESİ – KANDY SHEPHERD

Kate Parker, kötü anılarından uzaklaşmanın çaresini sürekli çalışmakta bulmuştu. Dolphin Bay’ın en güzel çiftinin düğününü organize etmekten daha güzel bir iş olabilir miydi? Ama uzun boylu, esmer ve yakışıklı iş adamı Sam Lancester’in gelmesiyle Kate bir anda her şeyi unuttu.

Gizemli Sam düğün pastasının kesilmesinin ardından hemen gidecekti. İşinden başka şeyleri düşünecek zamanı yoktu. Ama kader onları birleştirmişken, mutluluk bu kadar yakınındayken, iş bahanesiyle kaçmaktan vazgeçmenin zamanı gelmemiş miydi?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.