x

2015/02 Kasırga Sonrası - İki Bebek Bir Aşk

DESIRE
2015/02 Kasırga Sonrası - İki Bebek Bir Aşk
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%71 İndirimli Fiyatı: 3,50 TL
Kazancınız:8,40 TL
Havale İle:3,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,50 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

KASIRGA SONRASI    –   JANICE MAYNARD

At yetiştiricisi milyoner Drew Farrell'ın günleri, inatçı komşusu Beth Andrews'la tartışmakla geçiyordu ve bir gün gelip de, bu baştan çıkarıcı güzellikteki kadınla, bir sığınakta baş başa kalacağı hiç aklına gelmemişti. Beklemedik bir afet nedeniyle, ölümle yaşam arasındaki o incecik çizgide kader ortaklığı yapmaları gerektiğinde, aralarında ateşkes ilan etmişler ve imzayı da tutkulu öpüşmeyle atmışlardı.

Acaba bu afet birbirlerini keşfetmelerine mi sağlayacaktı yoksa hayatlarını alt üst edecek bir başka afetin habercisi miydi?

 

İKİ BEBEK BİR AŞK  –   RACHEL BAILEY                  

 Liam Hawke, bir bebeği olduğunu öğrendiğinde hayatının tamamen değişeceğini, hele de çocuğunun dadısına âşık olacağını hiç aklına getirmemişti. İskandinav aksanlı bu sarışın kadında, onu çok çekici kılan bir şeyler vardı ve ne kadar uğraşsa ona karşı koyamıyordu.

Larsland prensesi Jenna Peters, evlilik dışı bir hamilelik yaşadığını öğrendikten sonra ülkesinden kaçıp Los Angeles’e yerleşmiş, tüm geçmişini ve kimliğini ardında bırakarak, kızıyla birlikte hiç tanımadığı bir ülke de hayata tutunmaya çalışmaktadır.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.