x

2015/01Gerçekler Gizlenemez / Son Sözü Aşk Söyler

CLASSICS
2015/01Gerçekler Gizlenemez / Son Sözü Aşk Söyler
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TL

zaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

GERÇEKLER GİZLENEMEZ   – MICHELLE REID

Xander Pascalis, bir işin getirisinin yüksek olacağını baktığı anda anlardı ve her şeyi satın alabilecek bir güce sahipti. O kadar ki, Helen’i bile milyonlarca sterlin ödeyerek satın almış ve onu eşi yapmıştı.

Ancak güzel Helen, kocasıyla aynı yatağı paylaşmayı reddetmişti.

Xander bu duruma sabırla katlanmıştı ancak bir yılın sonunda inatçı eşini Ege Denizindeki özel adasına götürüp, ondan evlilik yeminine uymasını istedi. Artık parasının karşılığını almak istiyordu.

Helen, onca zamandır kaçtığı zifaf gecesini kocasına vermek zorunda olduğunu biliyordu.

 

SON SÖZÜ AŞK SÖYLER   – JENNIFER HAYWARD

Alexious Constantinou, çapkınlıklarıyla tanınan biriydi ve bir asansör kazasında sıra dışı bir kadın olan Isabel Peters, kelimenin tam anlamıyla kucağına düşünce fırsatı kaçırmamıştı. Ölümcül sonuçları olabilecek bu kazanın ardından da aralarında müthiş bir çekim oluşmuştu.

Ancak Alex, bir muhabir olan Isabel’in, bir sonraki büyük haberinin konusunun kendisi olduğunu öğrenince işin rengi bir anda değişti. Çok öfkelenmişti ama durumu lehine çevirebilmek için onun röportaj teklifini kabul etti.

Ve Isabel bu röportaj sırasında, Alex’in yıllardır büyük bir titizlikle koruduğu büyük sırrını öğrendi. Artık her şey pamuk ipliğine bağlıydı ve Alex’in yeni bir plan yapması gerekiyordu.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.