x

2015/01 İhtiras Dalgaları / Büyük Oyun

HIGH LIFE 1
2015/01 İhtiras Dalgaları / Büyük Oyun
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%71 İndirimli Fiyatı: 3,50 TL
Kazancınız:8,40 TL
Havale İle:3,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,50 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 


İHTİRAS DALGALARI    – HEIDI RICE

Milyarder iş adamı Ryan King, korkunç bir kaza sonrasında güzel bir kadın cankurtaran tarafından okyanustan çıkartılmış olmasının utancını uzun süre yaşamıştı. Ancak artık aradan aylar geçmişti ve yatağına ateşli bir kadın alarak, kazadan önceki gibi bir erkek olduğunu ispatlamak istiyordu.

 Cankurtaran Maddy, boğulmak üzereyken karaya çıkardığı sörfçünün ne kadar yakışıklı bir erkek olduğunu gördüğünde, tüm duyularının uyarıldığını hissetmişti. Bu zamana kadarki ilişkilerinde hep kullanılan taraf olmuştu ve belki de artık sıra kendisine gelmişti.

 Bu iki insanın da ihtiyaçları olan şey, kısa ama ihtiraslı bir ilişkiydi ancak her ikisi de bu ihtiraslı ilişkinin ne kadar tehlikeli bir hâle dönüşebileceğini tahmin edememişlerdi.  

                              

BÜYÜK OYUN  – LYNN RAYE HARRIS                           

Şeyh Kadir al-Hassan’ın, kral olmak gibi bir isteği hiç yoktu. Krallıkla ilgili anıları çöl geceleri kadar karanlıktı ve bu görevden kaytarabilmesinin tek yolu, ülkesine kimsenin kral olmasını istemeyeceği kadar uygunsuz bir gelinle dönmesiydi.

 Asistanı Emily Bryant, Kadir’in hızlı yaşamındaki en önemli yardımcısıydı ancak ona evlilik teklif edene kadar, onu bir kadın olarak neredeyse hiç fark etmemişti. Evlilik pazarlığını mühürleyen öpüşmelerinden sonra ise, içinde ona sahip olma arzusu uyandırmıştı.

Bu oyunu kazanmak için oynuyordu. Peki, sorunu krallık mıydı, yoksa Emily’i mi kazanmaya çalışıyordu?

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.