x

2015/01 Dikenli Yollar / Kusursuz Plan

HIGH LIFE 2
2015/01 Dikenli Yollar / Kusursuz Plan
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 

DİKENLİ YOLLAR   – KIM LAWRENCE

 Güzeller güzeli Libby Marchant ve muhteşem Rafael Alejandro bir kaza sonucu karşılaştıkları andan itibaren çıldırtıcı ve karşı konulamaz duyguların esiri olmuşlardı. 

Ancak Rafael Alejandro, Libby’nin ailesinin iflasına neden olan acımasız bir iş adamıydı.

Ailesine duyduğu bağlılıkla, Rafael’e hissettiği ihtiras arasında kalan Libby, ailesini kurtarmak amacıyla Rafael Alejandro’nun yanında çalışmaya başlayınca da, her şey daha içinden çıkılmaz bir hal almıştı.

Rafael, gerek iş gerek özel yaşamındaki kuralları tek tek yıkılmaya başladığında, Libby ile başının gerçekten dertte olduğunu fark etmiş ama artık geri dönülemez bir noktaya gelmişti.

 

 KUSURSUZ PLAN – TRISH MOREY                  

Leo Zamos, sanal asistanı Evelyn Carmichael’den bir iş yemeği boyunca nişanlısıymış gibi davranmasını rica etmişti çünkü onun işini son derece profesyonelce yürütüyor olmasından, görünüşünün de profesyonelce olacağını sanmıştı. Ancak onu gördüğü an ne kadar yanılmış olduğunu anladı. Bu kadın yuvarlak kıvrımları, sanki öpülmek için yanan dudaklarıyla, çok çekici ve çok güzeldi. Yani, o sandığı profesyonel görünümlü iş kadınıyla alakası yoktu.

Eve, Leo’nun teklif ettiği miktardaki parayı duyunca, bekâr bir anne olarak, istemeden de olsa yapılan bu teklifi kabul etmek zorunda kalmıştı.

Üstelik de bu adamın, üç yıl önce kısa bir süreliğine de olsa bir çekim hissettiği kız olduğunu anlaması riskini de göze alarak.

Ve Leo’yu tekrar gördüğü anda, kabul ettiği bu bir akşamlık rolün, ihtiraslı bir geceye dönüşeceğini anlamakta gecikmedi.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.