x

2015/01 Aşk Efsanesi / Ölümsüz Aşk / Ateş Bacayı Sardı

SPECIAL EDITION
2015/01 Aşk Efsanesi / Ölümsüz Aşk / Ateş Bacayı Sardı
İndirimsiz Fiyatı: 14,90 TL
%77 İndirimli Fiyatı: 3,50 TL
Kazancınız:11,40 TL
Havale İle:3,47 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:3,50 TL
 

AŞK EFSANESİ       CAROLE MORTIMER

Nick Steele, küçük kızının Noel’e aynı güne gelen doğum gününü en güzel şekilde geçirebilmesi için elinden gelen her şeyi yapardı ama Bekka’nın orta yaşlı, dul öğretmenini bu özel günde evinde ağırlayacak hali de yoktu.

Doğruydu, Bethan Morgan dul bir biyoloji öğretmeniydi ama tahminlerin aksine çok daha genç ve gerçekleri dile getirişindeki maharetiyle son derece etkileyici bir kadındı.

Nick prensiplerinin, Berth’in sunduğu gerçekleri karşısında yok olmasına izin verebilir miydi?

                             

ÖLÜMSÜZ AŞK –  JANE PORTER

Diane Mayer, kocasını ve bebeğini bir kaza da kaybetmişti daha doğrusu öyle olduğunu sanıyordu. Kazanın üzerinden beş yıl geçtikten sonra Dominic Coducci’yi sapasağlam karşısında görünce de neye uğradığını şaşırmıştı.

Dominic de en az Diane kadar şaşkındı ancak ailesini yeniden bir araya getirmeye de kararlıydı ve tıpkı daha önce de yaptığı gibi, bu uğurda ne yapması gerekiyorsa yapmaya hazırdı.

Evet, bir mucize olmuştu ve Diane çok sevdiği kocasına yeniden kavuşmuştu ama onun kendisine karşı olan duygularından bir türlü emin olamıyordu.

 

ATEŞ BACAYI SARDI     CATHERINE GEORGE

Georgia’nın, Noel’i seksi bir milyarderle geçirmek gibi bir niyeti yoktu. Yalnız kalmak, yaralarını sarmak, kırılan kalbini onarmak istiyordu.

Ancak Chance Warner’ın, Georgia’nın kendine acımasına fırsat bırakmaya niyeti yoktu. Dışarıda kar tipiye çevirirken içeride ateş bacayı sarıyordu…

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.