x

2014/12 Buzlar Kraliçesi - Aşk Meleği

HIGH LIFE 1
2014/12 Buzlar Kraliçesi - Aşk Meleği
İndirimsiz Fiyatı: 11,90 TL
%83 İndirimli Fiyatı: 2,00 TL
Kazancınız:9,90 TL
Havale İle:1,98 TL (% 1 İndirimli)
Toplam Tutar:2,00 TLzaman Saat 13:00'e kadar verilen siparişleriniz 2 iş günü içerisinde kargoya verilir

 


BUZLAR KRALİÇESİ    JENNIFER HAYWARD                

Çok yakışıklı bir adam olan Matteo De Campo, milyonlarca dolarlık bir anlaşma yapmanın yollarını arıyordu ve anlaşmaya Quinn Davis karar verecekti. Kendisini kanıtlamaya çalışan Quinn ise, De Campo’nun cazibesine kapılmamaya çalışıyordu çünkü Matteo’ya karşı koymak çok zordu. Ancak Quinn, Matteo’nun kor gibi yakıcı bakışlarının gerisinde derin ıstıraplar olduğunu fark ettiğinde, onunla ilgili gerçekleri sorgulamaya başladı.

Quinn Davis, Matteo De Campo’nun gerçekte kim olduğunu bilmek istiyordu.

AŞK MELEĞİ   – VICTORIA PARKER                                

Arunthia Prensesi Luciana, beş yıl önce tatil için gittiği Zürih’te rüyalarının erkeğiyle tanışmış, gerçek aşkı, tutkuyu ilk kez onunla yaşamıştı ancak tesadüfen onun gerçek kimliğini öğrenince de bir gece yarısı Zürih’ten kaçıp gitmişti. O adam, ülkesinin düşmanı Guerrero Hanedanı’nın oğlu Galancia Prensi Thanek’eydi ve dahası karnında onun bebeğini taşıyordu.

Yıllar sonra, bir Noel zamanı tekrar karşılaştılar. Prens Thanetek, Luciana’yı tekrar kazanabilmek için her türlü çılgınlığı yapmaya hazırdı ve eğer onu ikna etmeyi başarabilirse hayatının en güzel Noel hediyesini almış olacaktı; güzel bir kraliçe ve gerçek bir veliaht.

Bültenimize Kayıt Olun!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.